Chcesz poznać inne nasze usługi transportowe w tym przeprowadzki?

Transport dokumentacji i materiałów archiwalnych

Firmowa dokumentacja gromadzona przez lata często przybiera duże rozmiary, czasami pojawia się konieczność przeniesienia archiwum do innego miejsca, nierzadko oddalonego o setki kilometrów od poprzedniej siedziby. Transport musi natomiast odbywać się w odpowiednich warunkach gwarantujących bezpieczeństwo dokumentów.

Zajmujemy się profesjonalnym przewozem firmowych archiwów. Gwarantujemy, że Państwa dokumenty zostaną przetransportowane w sposób zapewniający całkowitą ochronę przed zniszczeniem, jak również dostępem osób trzecich. Zajmiemy się także przygotowaniem archiwum do transportu w siedzibie klienta oraz późniejszym wypakowaniem.

Oferujemy również transport materiałów przeznaczonych do dezynfekcji poprzez fumigację próżniową. Do dezynfekcji przyjmowane są: akta, książki, czasopisma, materiały archiwalne, inne dokumenty na nośniku papierowym.

Przygotowanie i załadunek
Przygotujemy dokumenty do transportu. Jak trzeba plombujemy opakowania zbiorcze. Ładujemy do naszych samochodów i ruszamy w drogę do wskazanego miejsca.

Transport dokumentów
Do transportu dokumentów używamy floty dostosowanych samochodów wyposażonych w nadajniki GPS. Transporty realizujemy zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Rozładunek dokumentów
Dokumenty wypakowujemy i jak trzeba układamy we wskazanym miejscu. To ostatni etap procesu przewozu.

Cennik usług transportowych:

Usługa:CenaUwagi
transport
citroen berlingo xtr
(200 kg, 1,6 m3)
od 0,6 zł za km
do 5 m.b. akt w formacie A4
transport
fiat ducato max l4h2
(1350 kg, 12 m3)
od 1,0 zł za km do 30 m.b. akt w formacie A4
1 pomocnikod 35 zł za godz.za każdą rozpoczętą godzinę

Stawka w złotych za kilometr podana jest w jedną stronę.
Dokładne ceny transportu i przeprowadzek ustalane są indywidualnie.

Galeria naszych samochodów.